Seks uprawiany na maksa możliwości

Czujesz, że twoje życie seksualne nie stoi na najwyższym poziomie. Bardzo często stosunek seksualny z twoją partnerką kończy się po paru sekundach a Ty tak naprawdę nie masz już potem siły na nic i idziesz spać. Następny i kolejny seks kończy się w taki sam sposób. Chciałbyś rozwiązać ten problem ponieważ twoja partnerka w porównaniu do Ciebie nie może przeżyć orgazmu. Istnieją praktyczne sposoby na to abyś był bardziej żwawy w łóżku i aby twój seks nie kończył się po paru minutach lub sekundach.

Wybierz dla siebie jakąś aktywność fizyczną i zacznij ją uprawiać regularnie. Nie ma znaczenia na którą dyscyplinę wybierzesz. Jednak jeśli miałbyś się wahać pomiędzy grą w szachy a pójściem na siłownię to zdecyduj się iść podnosić ciężary. Decydując się na podstawowe ćwiczenia t. j martwy ciąg, przysiad ze sztangą lub wyciskanie na ławce płaskiej możesz liczyć na wzrost testosteronu. Aktywność fizyczna spowoduję to, że w łóżku będziesz jak prawdziwy ,,zwierzak”.

Zacznij się odżywiać prawidłowo. Jedzenie fast-foodów nie ma zbyt dużo plusów. Zdecyduj się na to, że w końcu przerzucisz się na zdrowy styl życia. Regularnie pij wodę, dostarczaj dobrych wartości odżywczych a w tym przypadku zamiast pizzy z mikrofalówki pomyśl o przygotowaniu ryby z ryżem.

Bądź pozytywnie nastawiony do życia i uśmiechaj się. Na pewno w dobrym humorze możesz mieć bardziej udany seks aniżeli kiedy będziesz smutny. Jeśli będziesz uprawiał sport to tak naprawdę będziesz mógł liczyć na to, że tak właściwie twoje hormony szczęścia będą na co raz to wyższym poziomie a Ty będziesz mógł się kochać na maksimum swoich możliwości.

Możesz również polubić…