Akcesoria, których nie może zabraknąć w Twojej sypialni

Pojawienie się nudy w łóżku jest czymś całkowicie normalnym. Wynika to często z długiego stażu w związku oraz dobrego poznania swojego partnera. Można temu jednak bardzo łatwo zaradzić, sprawiając że życie seksualne odżyje i zakwitnie na nowo. Najłatwiej zacząć od rozejrzenia się za kilkoma gadżetami, które urozmaicą każdy seks.

1. Akcesoria erotyczne
Jeśli chcesz zrobić partnerowi niespodziankę, warto użyć na początku czegoś, co zachęci do dalszych eksperymentów zamiast wystraszyć. Pomysłów jest wiele – seksowna bielizna, podwiązka, biżuteria na ciało, maski oraz czarne wstążki, zawiązywane na szyi. Są to bardzo bezpieczne opcje. Niektórzy mogą stwierdzić, że wręcz banalne. Jednak od takich właśnie warto zacząć! Gwarantują dobry efekt przy włożeniu małego wysiłku. Można się także posunąć nieco w przód. Z pewnością każdy myślał o opasce na oczy dla partnera, aby spotęgować jego inne zmysły bądź skrępowaniu go kawałkiem materiału. Można zaskoczyć go takim prezentem bez okazji, choćby podczas gry wstępnej. Pozytywna reakcja na taki pomysł podpowie nam, czy partnerowi spodobają się inne atrakcje. Erotyka jest ważna, ponieważ spaja związek i jest czymś więcej, niż sam seks.

2. Soft bdsm
Nazwa może brzmieć trochę groźnie. Nie ma jednak za wiele wspólnego z prawdziwym bdsm, choć może być do niego wstępem. Polubią go też pary, które preferują ostrzejszy seks. Znajdzie się tutaj miejsce na wszelkie kajdanki, pierścienie erekcyjne, mini pejcze. Sklepy oferują taśmy, które nie wyrywają włosów podczas ich odrywania już po skończonych zabawach. Dozwolone jest tu użycie mini wibratorów, kulek gejszy i korków analnych. Jak widać i tutaj możliwości jest naprawdę sporo. Warto zapoznać się z asortymentem sklepów internetowych, ponieważ zabrakłoby miejsca, aby wspomnieć o wszystkim.

3. Erotyczne zestawy
Wybór zabawek jest tak ogromny, że nie masz czasu znaleźć czegoś dla siebie? Skorzystaj z gotowych zestawów prezentowych. Wszystkie gadżety są tam dobrane tak, aby czerpać z seksu jak największą przyjemność. Świetnym pomysłem są gry erotyczne o wyznaczonych wcześniej zasadach. Zazwyczaj pomagają w rozkręceniu atmosfery lub zdobyciu nowych doświadczeń.

4. Najważniejsze jest zdrowie
Obok szału na akcesoria erotyczne trzeba mieć zdrowy rozsądek. Nie korzystamy z czegoś, czego nie chcemy albo sprawia dyskomfort. Mogą powstać otarcia, jednak żeby temu zapobiec warto zaopatrzyć się w dobry lubrykant. Szczególnie jest to częste właśnie podczas korzystania z wibratorów czy korków analnych. Dobry żel długo utrzymuje nawilżenie, bez konieczności jego częstego dokładania w wybrane miejsca. Najczęściej kupowane są smakowe wersje, ponieważ przydają się również do innych zabaw. Nie można zapomnieć o dobrym środku antykoncepcyjnym, szczególnie jeśli nie planujemy dziecka. Nowy partner bądź taki, którego dobrze nie znamy, może być nosicielem przeróżnych chorób, przed którymi trzeba się chronić. W każdej sypialni powinno znaleźć się choćby jedno opakowanie prezerwatyw, według upodobań: klasycznych, prążkowanych, a może z wypustkami.

Możesz również polubić…