Jak wykorzystać pozycję na jeźdźca

Na pewno istnieją pozycje seksualne w których to właśnie kobieta bierze górę i dominuję. Jakie kilka takich, które można wyróżnić. Warto się zastanowić. Na pewno pozycja na jeźdźca dawać może duże możliwości kobiecie, której nie jest brak fantazji w łóżku. W momencie kiedy partnerka jest na górze ma dużą możliwość dominacji. Dzięki temu ona może kontrolować tempo a także zakres ruchów. Można zaobserwować, że bardzo często mężczyźni mają fantazje erotyczne związaną z tą pozycją. Eksperci a także Ci wszyscy, którzy uważają, że to właśnie pozycja na jeźdźca jest najlepsza określają ją jako na kowbojkę. Właśnie w tym czasie kobieta ujeżdża mężczyznę siedząc na jego twardym punkcie. Ze względu na rodzaj tego stosunku pozycja na jeźdźca może charakteryzować kilka wariantów.

Przed określeniem rodzaju tych pozycji trzeba przede wszystkim określić to, że to właśnie taki stosunek charakteryzować się będzie tym, że partnerka siedzi na partnerze. Przez lekki podskoki a także poruszanie biodrami przez kobietę w bok oraz na inne strony pozycja na jeźdźca może przynosić tak dużo zalet. W zależności od preferencji partnerów ten rodzaj współżycia może przynosić różne odmiany. Pozycja na jeźdźca gdzie kobieta siedzi obrócona do partnera a mężczyzna leży, można także powiedzieć o rodzaju w momencie kiedy partnerka leży przodem do swojego partnera a także ta gdzie to właśnie kobieta siedzi przodem obrócona twarzą do partnera a mężczyzna leży.

Warto wyróżnić najważniejsze zalety z tej pozycji . Na pewno w dużej mierze może być ona polecana przez mężczyzn. Trzeba to jasno powiedzieć wszyscy faceci są wzrokowcami. Pozycja na jeźdźca może zapewniać niesamowitych doznań wizualnych. W przypadku tego rodzaju seksu mężczyźni mogą zaobserwować to jakie ruchy wykonuję kobieta w ruchu. Dużą korzyścią z tego rodzaju stosunku jest na pewno to jeśli mężczyzna jest przemęczony. Partnerka swoimi energetycznymi ruchami może zachęcać do go wspólnej gry. Na pewno pozycja na jeźdźca daję kontakt wzrokowy każdemu z partnerów. W czasie stosunku spojrzenie może być na pewno bardzo napięte. Najbardziej wygodna pozycja na jeźdźca dla kobiety to z pewnością ta w której to ona skierowana jest przodem do mężczyzny. Na pewno taki stosunek może zwiększać głębokość penetracji a także zakres ruchów wykonywanych przez kobietę. Na pewno dominująca kobieta może doceniać tego typu pozycję ponieważ dzięki niej cały czas to partnerka będzie na górze. Taki rodzaj seksu skierowany jest dla niej jeśli ona lubi przejmować inicjatywę w łóżku. Nie jest to zbyt komfortowe dla mężczyzny, który woli sam dyktować warunki a także nadawać tempo penetracji.

Taka pozycja ma również wady. Czasem nieśmiała kobieta może czuć opory przed tym właśnie, żeby okazywać swoje ciała przed partnerem. To może być dla niej zbyt swobodne. Czasem wszelkie sytuacje w których na siłę kobieta będzie się chciała przełamać mogą kończyć się niepowodzeniem przez to, że właśnie partnerka może nabawić się niepotrzebnych kompleksów.

Możesz również polubić…