Udany seks przez telefon

Twój partner jest na delegacji. Tęsknisz za nim pod każdym względem – nie masz z kim oglądać filmów erotycznych, o życiu seksualnym już dawno zapomniałaś. Jednak czy nie możesz tego czasu rozłąki wykorzystać jakoś efektywnie? Oczywiście, że TAK! Zdecyduj się na to aby porozmawiać z nim przez seks telefon. Nie potrzebujesz aż tak dużo gadżetów. Wystarczy, że będziesz miała podstawowy sprzęt a chodzi tutaj na pewno o jakiś seksowne ubranie, gadżet erotyczny a także telefon z bateria naładowaną na full. Jeśli chcesz się zabawić bardziej hardkorowo wykorzystaj Skype z transmisją video.

Decydując się na seks telefon musisz koniecznie uświadomić sobie to, że tak właściwie znalezienie odpowiedniego miejsca to już połowa sukcesu. Bezpośrednio przed tym dowiedz się czy w twoim mieszkaniu nie ma żadnych innych lokatorów lub czy rodzice niespodziewanie nie będą Ci przeszkadzać. Na ten moment zdecyduj się na to, że w twoim pokoju nie będzie się znajdował ani pies ani kot. Seks telefon musi zostać wykonany w kompletnej ciszy.

Zdecyduj się na to, że w seksie przez telefon użyjesz na 100% swojej wyobraźni. W tym przypadku pomyśl o tym abyś użyła swoich fantazji w tym celu aby się przebrać za zakonnicę, pokojówkę lub pielęgniarkę. Jeśli jednak masz jakiś inny pomysł to także możesz go zrealizować. Na pewno nic nie będzie stało na przeszkodzie jeśli Ty będziesz zamierzała ubrać się jako seksowna nauczycielka czy surowa szefowa. Dowiedz się od swojego partnera w którym ciuchu najlepiej wyglądasz.

W seksie przez telefon nie bądź religijna. O co w tym wszystkim chodzi? Przede wszystkim zdecyduj się na to, że będziesz używać brutalnych i ostrych słów. Na pewno wzmocnić może atmosferę to jeśli tak właściwie poprosisz swojego partnera aby mówił do Ciebie – tak mi rób suko itp. To właśnie jest wasz spektakl. Wy we dwójkę odgrywacie najważniejsze rolę. Nie możesz zdecydować się na słaby scenariusz.

Zależy Ci na tym aby wypróbować seks w trójkącie? To nic trudnego. Wystarczy, że zaprosisz w tym celu do swojego pokoju rozmów najlepszą przyjaciółkę. Na początku ona sama będzie się przyglądać temu jak Ci idzie w duecie z twoim facetem. Kiedy się jej spodoba to tak naprawdę będzie chciała do was dołączyć. Nie możesz jej odmówić. Sama na pewno będziesz zamierzała doświadczyć tego niezwykłego uniesienia.

Gadżet erotyczny pod ręka to naprawdę przydatna rzecz. Jeśli wyczujesz odpowiedni moment w rozmowie seks telefon, że to odpowiedni czas aby dodać większej pikanterii zacznij korzystać z wibratora. To będzie niezwykłe przeżycie zarówno dla Ciebie jak i twojego partnera. W tym celu weź z szafy swój ukryty wibrator. Jeśli przeprowadzasz rozmowę video na Skype ze swoim facetem to widok Ciebie kiedy się masturbujesz będzie dla niego czymś równie idealnym. Aby twój seks przez telefon pobudzał Cię bardziej i twojego partnera to tak naprawdę pomyśl o tym żeby dodać jakieś efekty dźwiękowe – na pewno erotyczne dźwięki, które będziesz wydawać sprawdzą się w celu wzmocnienia tego stosunku wirtualnego.

Możesz również polubić…