Dzięki temu zostaniesz kochankiem idealnym!

Z pewnością zależy Ci na tym aby w łóżku maksymalnie zaspokoić swoją kobietę. Marzeniem każdego mężczyzny jest ten fakt aby nasza Pani chciała więcej i więcej od nas seksu ponieważ ma ona nieziemskie doznania. Istnieją sposoby dzięki którym będziesz mógł się okazać idealnym kochankiem.

Po pierwsze postaw na dotyk. Nie chodzi tylko o to abyś dotykał jedynie pochwy i tych okolic. Musisz odkryć także inne miejsca seksualne w których twoja kobieta chciała by zostać przez Ciebie dotykana. Na pewno im bardziej intensywny będzie dotyk to tak właściwie będziesz mógł liczyć na to, że ona zapamięta Cię na dłużej i twoje starania.

Nie możesz się śpieszyć – taki błąd jest podstawą u tych osób, którym jednak nie zależy na zaspokojeniu swojej partnerki a wyłącznie siebie i swoich pragnień. Nie decyduj się na to, że będziesz kończył w bardzo szybki sposób. Musisz dostosować odpowiednie tempo i niech ono wzrasta powoli a później już co raz szybciej. Musisz odnaleźć odpowiedni rytm ze swoją kobietą.

Jeśli widzisz, że w tym dniu nie dasz rady to nie obwiniaj się za to. Każdemu może się przytrafić problem ze wzwodem. Czy masz od razu rozpaczać i decydować się np. aby oglądać film porno ze swoją kobietą? Oczywiście, że NIE! W tej sytuacji pomyśl, że użyjesz swojej wyobraźni i umiejętności. Zaspokój swoją kobietę oralnie. W tym celu zdecyduj się na to, że swoim językiem zdziałasz cuda. Możesz także postawić na namiętne pocałunki. To właśnie dzięki temu sprawisz, że twoja kobieta będzie się wiła z rozkoszy a twoja chwilowa niedyspozycja jako problem ze wzwodem nie będzie aż tak dużym utrapieniem.

Zdecyduj się na to, że szczerze porozmawiasz ze swoją kobietą. Na pewno nie raz słyszałeś powiedzenie, że kto pyta nie błądzi. Postaraj się od niej dowiedzieć wszystkiego. Może twoja partnerka ma fantazje seksualne o których wstydzi się powiedzieć. Jeśli ją odpowiednio podejdziesz to tak naprawdę możesz liczyć na to, że wyjawi Ci swoje największe sekrety. Ty, jako najlepszy kochanek będziesz wiedział gdzie masz działać i zrozumiesz, że pozycje z pozoru udane np. misjonarska lub na pieska nie są pożądane przez twoją kobietę. Ona woli coś zdecydowanie innego a chodzi jej bardziej o 69 lub takie gdzie ona sama dominuję.

Na pewno szybki seks, który jest uprawiany spontanicznie to coś fajnego. Jednak jako najlepszy kochanek zdecyduj się na to, że wszystko odpowiednio ustawisz. Musisz zadbać o to aby w twoim pokoju była odpowiednia atmosfera. Pamiętaj o tym aby wybrać najlepszą muzykę, wino i świece. To właśnie z tego powodu możesz liczyć na długi, romantyczny i namiętny wieczór. Uświadom to sobie a na pewno twoja kobieta nie będzie miała dość uprawiania seksu z Tobą.

Zdecyduj się na to, że będziesz miał odpowiednie zaufanie do swojej kobiety. To na pewno bardzo ważna rzecz. Skąd będziesz mógł wiedzieć o tym, że marzy jej się seks w trójkącie z jej najlepszą przyjaciółką? Koniecznie musisz sobie uświadomić to, że tak właściwie najlepiej będzie jeśli odpowiednia komunikacja i zaufanie to klucz do sukcesu. Jeśli będziecie ze sobą bezpośredni to możecie liczyć na to, ze nawet wasze najskrytsze marzenia zostaną spełnione.

Najważniejsze jest to abyś zaczął w końcu fantazjować o swojej kobiecie dłużej niż normalnie powinieneś. Nie ograniczaj się tylko do myślenia o tym aby wykonać swój trening czy obejrzeć mecz w telewizji. Zdecyduj się na to, że częściej niż o wyniku spotkania Euro2016 zdecydujesz się na bardzo pikantne myśli o swojej kobiecie. To właśnie w tym celu użyj swojej wyobraźni. Nie miej żadnych ograniczeń. Dzięki temu kiedy będziesz zamierzał przechodzić do akcji osiągniesz swój zamierzony rezultat. Będziesz na swoją kobietę niezwykle napalony a to tylko będzie mogło wzmocnić pożądany efekt.

Nie możesz chodzić na łatwiznę. Jako dobry kochanek uświadom sobie to, że konieczne jest to abyś pomyślał także o tym w jaki sposób musisz zaspokoić swoją dziewczynę. Zdecyduj się na to, że na dalszy plan odstawisz swoją przyjemność. Może faktycznie twoja kobieta umie Cię zaspokoić oralnie. Jednak czy Ty zawsze za to odwdzięczasz tym samym? Jeśli po tym myślisz o tym aby tylko iść spać to musisz wiedzieć, że idealny kochanek tak się nie zachowuję. Zdecyduj się na odpowiednią grę wstępną a następnie pomyśl o tym aby zająć się do właściwego działania. Nie możesz od siebie wyłącznie brać. Pomyśl także o tym abyś z siebie dał także 100%. To właśnie dzięki temu twoja kobieta dostrzeże w Tobie idealnego kochanka. Nie zapominaj o tym, ze twoja Pani także potrzebuję orgazmu.

Możesz również polubić…