Po tych informacjach nauczysz się masturbacji

female-832266_1280Na pewno twój kolejny dzień nie należał do łatwych. Marzy Ci się to aby jak najszybciej o nim zapomnieć. W jaki sposób tak właściwie możesz się odprężyć, zrelaksować i zapomnieć o problemach? Przewija Ci się dużo pomysłów ale jeden męczy Cię najbardziej – chcesz się oddać chwili masturbacji. Jak powinnaś się przygotować to zabawy solo.

Zanim rozpoczniesz właściwą masturbacją przygotuj się do niego poprzez odpowiedni klimat. Tym razem niech twoje stresy i niepokój odejdzie w niepamięć. Zdecyduj się na relaksującą kąpiel w wannie, której jest pełno piany. Do podkręcenia tego nastroju napij się wina, w zależności od twojego smaku może to być białe lub czerwone. Zapamiętaj sobie to aby nikt Ci nie przeszkadzał. Powinnaś zamknąć na chwilę drzwi do swojej łazienki lub innego pokoju, dowiedzieć się czy nikogo z domowników nie ma w domu. Zacznij powoli czuć ten klimat i połóż się całkowicie naga na plecach bądź zostawiając część ubrań. Twoje nogi powinny być lekko rozchylone

Zacznij podkręcać swoją atmosferę poprzez fantazyjne marzenia o masturbacji. Wyobraź sobie w drodze do domu jak to robisz, jak dotykasz swoje intymne części. Możesz także pofantazjować o swoim partnerze lub innej kobiecie, gwieździe telewizyjnej która od zawsze Ciebie podniecała. Podkręcisz swoją wyobraźnię przeglądając specjalne gazety dla dorosłych lub czytając historie erotyczne a jeśli całkiem chcesz iść na całość to powinnaś obejrzeć erotyk lub jakiś film pornograficzny. Przez takie podejście będziesz chciała to zrobić jak najszybciej. Z czasem sama zauważysz to, że twój apetyt będzie rósł w miarę jedzenie i nie będziesz się mogła doczekać tego kiedy to w końcu zrobisz.

Zacznij się bawić swoimi intymnymi częściami ciała z odpowiednią delikatnością. Jeśli zauważysz, że dotykanie jakiegoś obszaru sprawiać Ci będzie większą przyjemność to zdecyduj się pozostać tam na dłużej wykorzystując przy tym swoje zręczne rączki. To właśnie przy użyciu swoich paluszków możesz doprowadzić się do orgazmu. Najważniejsze jest to aby złapać odpowiedni rytm. Jeśli chcesz się czymś innym wysłużyć powinnaś przede wszystkim skorzystać z wibratora. W dużym stopniu on Ci będzie mógł przypominać ,,twardziela” twojego faceta. Jeśli zaopatrzysz się w specjalny wibrator będziesz miała najlepszą gwarancję na to, że on pomoże ci w trwałej stymulacji łechtaczki. Jeśli nie wiesz w jaki sposób dojść w swojej sypialni bo z wielu powodów ona może Ci przypominać to miejsce kiedy to razem ze swoją drugą połówką kochacie się to powinnaś wybrać coś zupełnie innego a przede wszystkim wannę. Powinnaś się położyć w wannie i przy użyciu paluszków delikatnie wprowadzać się w stan uniesienia. Zdecyduj się na to aby strumień z potocznej ,,słuchawki” był skierowany bezpośrednio na twoją łechtaczkę. To na pewno bardzo dobry sposób na to abyś miała niezwykłe doznania. Jeśli chcesz się wprowadzić w odpowiedni nastrój powinnaś także zdecydować się na to aby włączyć swoją ulubioną muzykę. To wszystko po to aby nadać odpowiedni klimat i atmosferę.

Możesz również polubić…