W jaki sposób wywołać u niego zazdrość?

portrait-1319952_1280To prawda, że zazdrość u faceta bardzo często wynika z posiadania a także potrzeby oznakowania swojego terytorium. Można powiedzieć o tym, że to właśnie w naturze zawsze coś i ktoś należeć będzie do kogoś i pomimo całego postępu cywilizacyjnego a także społecznego kobiety mogą twierdzić, że tak w zasadzie zazdrość u swojego partnera charakteryzować mogą miłość. W przypadku tych jak najbardziej ułożonych związków gdzie nie da się odnaleźć przemocy fizycznej i psychicznej to jednak nie jest 100% racją. W jaki sposób tak właściwie należy wzbudzić zazdrość u faceta?

Nie należy być na każde zawołanie swojego faceta. W wielu przypadkach to właśnie mężczyzna potrzebuję zimnego prysznica po to aby uświadomić sobie to iż kobieta o której ubiega zaloty jest dla niego przeznaczone. Bardzo często umawianie się z innymi facetami, a także niezobowiązujący flirt z kolegą, to coś co nazywać można impulsem, który powodować może to iż facet stanie się bardziej aktywny w ubieganiu o twoje względy.

Nie należy go całkowicie olewać ale zawsze można lekko ignorować. Jeśli do twoich zwyczaju należy lecenie na każdy dźwięk telefonu, zmieniasz swoje wszystkie plany gdyż zostały mu odwołane zajęcia? Ile to już razy się powtórzyło, że nie zdałaś swojego przez to, że nie wstałaś odpowiednio wcześnie na egzamin lub test. Nie będzie nic złego w tym jeśli to Ty oddzwonisz do niego za jakieś kilka godzin albo nawet następnego dnia. Nie należy jednak z tym przesadzać, całkowita ignorancja oznaczać może to iż nie interesuję Cię utrzymywanie dalszego kontaktu z nim.

W jaki sposób odpowiednio sprowokować faceta, który jest twoim najlepszym przyjacielem? Da się to wszystko osiągnąć poprzez mówienie odpowiednich rzeczy we właściwym tonie. Będąc we dwoje najlepsze będzie to jeśli zaczniesz rozmawiać o innych mężczyznach. Nie należy ich wychwalać, że to wielcy herosi ale można zaznaczyć to, że się z nimi widujesz sporadycznie. Warto zaznaczyć to, że się jest otwartym na towarzystwo innych mężczyzn.

Warto mieć swoje życie i plany. Jeśli w ostatnim czasie jakiś niepewny Pan zerwał w ostateczności kontakt ze swoją kobietą, chęć wzbudzenia niego zazdrości może być co raz częsta aniżeli tylko to się może wydawać. Nic tak nie przypomni facetowi o tym, że rzucił kobietę, która po rozstaniu będzie sobie świetnie radziła i jej świat się nie zawalił.

Będąc w stałych związku (takim formalnym lub nie) kwestia tego w jaki sposób należy wzbudzić zazdrość u faceta to z pewnością pewien sygnał, że relacja nie jest niestety właściwa.

Możesz również polubić…