Ulubione fantazje erotyczne kobiet

Kobiety uwielbiają seks i wiele z nich skrycie marzy o wielu niegrzecznych rzeczach, które mogłaby robić wraz ze swoim partnerem. Niestety, seks to wciąż temat tabu, co za tym idzie, boimy się otwarcie mówić o swoich fantazjach partnerowi i przez to ich nie realizujemy. Czujemy się niespełnione, a seks zaczyna sprawiać nam coraz mniejszą przyjemność. Wbrew pozorom rozmowa o seksie ze stałym partnerem powinna być dla nas codziennością. Skoro decydujemy się na wspólne życie, musimy być ze sobą przede wszystkim szczerzy. Niekiedy naszego partnera mogą zaskoczyć nasze wyzwania, ale będzie nam wdzięczny za to, że umiemy otworzyć przed nim nawet najbardziej skrywaną część siebie. Wbrew pozorom kobiece fantazje to często utarte schematy. Wiele z nas fantazjuje o tym samym. Chcecie wiedzieć o czym dokładnie?
Seks z nieznajomym
To najczęstsza fantazja wszystkich kobiet. Z jednej strony czujemy się bezpiecznie w sypialni z mężczyzną, który zna nas na wylot. Z drugiej natomiast, przeszywa nas dreszcz emocji na samą myśl, że otworzyłybyśmy drzwi seksownemu hydraulikowi, który w tym samym momencie przyparłby nas do ściany swoim ciałem, ubrany jedynie w granatowe, robocze ogrodniczki. Seks z nieznajomym to przede wszystkim możliwość oddania się stosunkowi bez reszty, bowiem najprawdopodobniej, owego nieznajomego nie spotkamy już nigdy w życiu. Nie musimy się więc w ogóle przejmować, że powiemy lub zrobimy coś niestosownego, co nasz stały partner uznałby za niedorzeczne. Przy nieznajomym możemy zamienić się w boginię seksu, którą zawsze chciałyśmy być. Nie musimy zastanawiać się czy będzie zadowolony ze stosunku, ponieważ skupiamy się przede wszystkim na własnej przyjemności. W tym przypadku egoizm zawsze bierze górę, dlatego właśnie seks z nieznajomym, najlepiej jeszcze zupełnie przypadkowy to coś, o czym marzą kobiety.
Seks w miejscu publicznym
To kolejna fantazja, która budzi w kobietach ten wyjątkowy dreszczyk emocji. Dlaczego tak bardzo tego pragniemy? Myśl, że możemy zostać przyłapane na gorącym uczynku jest dla wielu bardzo podniecająca. Może to być seks w biurze, w windzie, toalecie lub na pokładzie samolotu. Kobiety często bardzo rozbudza fakt, że za ścianą toczy się normalne życie, a w każdej chwili ktoś może wejść do środka i zobaczyć co tak naprawdę dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Dzięki wciąż nie gasnącemu poddenerwowaniu, przyjemność jest jeszcze większa i kobiety mogą w 100% oddać się rozkoszy. Jeśli stosunek będzie miał na dodatek miejsce z nieznajomym, satysfakcja i niesamowite wspomnienia pozostaną już do końca życia.

Możesz również polubić…