Nie kończ szybko! Dzięki temu opóźnisz swój wytrysk

couple-731890_1280Z pewnością istnieją mężczyźni mający problem z tym, że za szybko jednak dochodzą. On szybko kończy a ona leży obok niego i niestety nie zastała tego niesamowitego uczucia orgazmu. Facet nie ma pojęcia o co chodzi skoro sam doszedł i uważa, że wszystko jest w porządku. Czy tak właściwie jest? Oczywiście, że NIE! W porządku nie jest a on powinien zdecydować się na niektóre sposoby, które idealnie mogą służyć temu aby opóźnić wytrysk i zapewnić większą satysfakcję z życia seksualnego w łóżku.

Sposób tak często zalecany przez bardziej dojrzałych mężczyzn – tuż przed zbliżeniem warto się napić jednej lub maksymalnie dwóch lampek wina. Za sprawą napoju wyskokowego można doskonale liczyć na to, że to właśnie tutaj kontrola nad wytryskiem będzie całkowicie w rękach faceta. Jeśli ten sposób nie przyniesie pożądanego skutku należy także pomyśleć o tym aby przede wszystkim wykonać masturbację przed zbliżeniem lub poprosić o to swoją kobietę. To na pewno przybliży nas do tego, że stosunek będzie trwał dłużej.

Jak opóźnić wytrysk? Przede wszystkim nie należy o tym myśleć a w szczególności będąc w środku w partnerce. Należy się zrelaksować. Najważniejsze jest głębokie oddychanie, to właśnie przez nie można idealnie się oddać tej chwili a problemy ze zbyt wczesnym wytryskiem mogą odejść jak ręką odjął.

Przedwczesny wytrysk jest niestety spowodowany z tym, że on nie wie w jaki sposób powinien wykonywać swoje ruchy. W tym przypadku najważniejsza rzecz powinna dotyczyć tego aby tuż po wprowadzeniu swojego „twardziela” do środka starać się na początku nim nie poruszać. Ważniejsze jest to aby złapać odpowiedni rytm i wykonywać to na samym początku mniej dynamiczniej.

Będąc tuż przed swoim końcem powinieneś się zdecydować na to aby na moment zaciąć się w swoich ruchach. O co dokładnie tutaj chodzi? Przede wszystkim zdecydują się wyjąć swojego sztywnego ,,twardziela”. Nie poruszaj przez moment i wykonaj kilka głębszych wdechów. Gdy to podniecenie z Ciebie zejście możesz kontynuować swojego dzieła a takie zachowanie w pewnym stopniu będzie podkręcać twoją partnerkę.

Trening na opóźnienie wytrysku można wykonywać niemalże każdego dnia! W jaki sposób tego możesz dokonać? Wystarczy, że zapoznasz się z odpowiednimi technikami ćwiczenia mięśni Kegla. Ten system powinien dawać Ci o wiele więcej rozkoszy a także przyjemności. Wszystkie materiały są dostępne zarówno w zasobach Internetu ale także w różnego rodzaju książkach.

Mając taką wiedzę na temat opóźnionego wytrysku możesz w sposób idealny kontrolować orgazm. Czy to jest aż tak ważne? Oczywiście, że tak. W tej sytuacji powinieneś ten cel postawić na pierwszym miejscu. Seks to rozgrywka w duecie. Tym razem nie powinieneś myśleć tylko o sobie aby zadowolić swoje potrzeby ale także o swojej partnerce. Warto sobie uświadomić to, że prawdziwego faceta poznaję się po tym nie jak zaczyna ale jak kończy. Dlatego należy się postarać nie tylko nad uzupełnieniem swojej satysfakcji ale także kobiety, która także potrzebuję tak intensywnego orgazmu.

Możesz również polubić…