Na jaki wibrator się zdecydować?

sensual-1317729_1280Który wibrator wybrać? Erotyczne gadżety w wielu przypadkach mogą być niesamowitym urozmaiceniem życia seksualnego nie tylko dla singli ale tych wszystkich, którzy są w szczęśliwych parach. Poprzez zabawę z wibratorem można doskonale poznać swoje ciało a to może zaprocentować w jakości naszego seksualnego pożycia.

W którym miejscu najlepiej kupować wibrator? Zdecydowanie ostatnim czasie zdecydowanie wzrasta popularność sklepów erotycznych online. Nie ma w tym żadnego zaskoczenia. W końcu tradycyjne seks shopy działać mogą onieśmielająco(niektórzy się mogą wstydzić). W przypadku sklepu online można zawsze przejrzeć produkty z bliska i ciągle się zastanawiać. Nie trzeba się obawiać tego, że ktoś nas podpatrzy, że oglądamy tą czy tamtą półkę.

Na jaki wibrator się zdecydować? Odpowiedź jest bardzo prosta, na ten który odpowiadać będzie naszym preferencjom. Nie jest to zawsze prawdą. Przed decyzją o zakupie warto odpowiedzieć sobie pytanie do czego chce się go używać. Zabawy solo czy ze swoim partnerem. Na takie pytanie należy odpowiedzieć sobie samemu. Często zdać sobie sprawę na jaką część ciała będziemy chcieli przeznaczać większą uwagę? To dotyczy punktu G czy może łechtaczki? Wszystko to związane jest z naszymi preferencjami ponieważ możemy wybierać ten większy a także taki, który będzie z wygiętym kształtem. Nie zawsze należy kierować się rozmiarem ponieważ czasem są one bardzo nieporęczne i niestety ciężko jest z nimi działać. Bardziej skuteczne mogą być te mniejsze, którymi w bezproblemowy sposób można operować.

 

Możesz również polubić…