Jak zostać mistrzem podrywu

Z pewnością duża liczba mężczyzn chciałoby potrafić uwodzić w taki sposób aby każda piękna nieznajoma była nimi zainteresowana a także ubiegała o ich względu. Jednak aby dojść do takiego poziomu należy mieć lata praktyk i doświadczeń. W jaki sposób to osiągnąć. Przede wszystkim trzeba zadać sobie jedno pytanie ,,zamierza podrywać naturalnie, szczerze i bezpośrednio czy wybierać jednak teksty na podryw. Odpowiedzi może być kilka. Jednak warto zastanowić się nad tą pierwszą opcją, podejścia a następnie rozmowy z nieznajomą w sposób szczery i spontaniczny.

Da się to zauważyć, że w mediach i w filmach czy serialach kobiety za miast ułożonego chłopaka wybierać zawsze będą potocznego ,,łotra”, który ma cel i pod żadnym względem nie będzie przejmował się opinią innych. Dziewczyna mając do wyboru życie pełne wrażeń i przygód w porównaniu z tym nudnym, pozbawionym emocji zawsze wybierać będzie to pierwsze. W przypadku mężczyzn jest taka sama sytuacja. Faceci z pewnością również wolą osoby bardziej żywiołowe takie z którymi nie będą się nudzić. Czy w takim razie w klubie, kobieta będąc mając do wyboru faceta, który podejdzie do nich i zapyta szczerze i bezpośrednio w stylu ,,Cześć, jestem X chciałbym zaprosić Cię do tańca lub zaprosić na kawę” z drugą opcją mężczyzną, który za wszelką cenę będzie się starał wyrecytować wszystkie teksty na podryw, które wkuwał poprzednia dnia na pamięć wybierając te najlepsze w stylu ,,czy bolało jak spadałaś z nieba” wybierać zawsze będzie tego naturalnego.

Kobiety kochają spontanicznych facetów. Każda chce przeżywać coś nieznanego. W relacjach z kobietami nie należy być przewidywalnym. Przede wszystkim należy je czymś zaskakiwać. Czy w takim przypadku teksty na podryw odszukane w Google pod hasłem w klubie jak podrywać będą skuteczne. Okazywać się może, że nie do końca. Warto już teraz pomyśleć ile razy w ciągu dnia kobieta, może słyszeć te same ciągle powtarzające się teksty na podryw w stylu ,,jesteś ładna” lub ,,masz piękne oczy”. Ona już o tym dokładnie wie. Na pewno wiele facetów przed Tobą stosowało dokładnie te same teksty na podryw, które Ty próbowałeś.

Teraz znajdziesz receptę na swoje niepowodzenia. Zmienisz swoje podejścia. Zamiast szukać technik na podryw w Internecie, zaczniesz w końcu je praktykować. To tak samo jakbyś czytał całe życie książki o motoryzacji i budowie samochodu nie próbując na nim jeździć. W przypadku uwodzenia kobiet jest tak samo, nie jest ważne jakie teksty na podryw będziesz znał na pamięć, nie liczy się to ile przeczytasz książek o uwodzeniu kobiet. Istotne jest to ile prób i podejść będziesz miał za sobą. Aby być co raz lepszym w swoim podrywie, stale musisz ćwiczyć i praktykować. Po pewnym czasie wejdzie Ci w nawyk typowe zachowanie kobiet. Zauważysz, że bycie miłym facetem nie przynosi tak naprawdę pożądanych rezultatów. Kobiety nie lubią mężczyzn, którzy są przewidywalni. Należy być przebojowym i tajemniczym. Nic Ci to nie da jeśli od razu ujawnisz kobiecie to jaki jesteś.

Możesz również polubić…