Jak sprawiać sobie przyjemność z pozycji na pieska

Nie każdy może lubić tą pozycję. Można znaleźć jej przeciwników i zwolenników. Przede wszystkim pozycja na pieska wygląda w taki sposób, że to właśnie partner klęka tuż za kobietą i za pomocą ruchów swoich penisem dokonuję głębszej penetracji. To właśnie ona może gwarantować intensywną symulację ścianę przedniej pochwy a także subtelne dopieszczanie najbardziej czułych miejsc na ciele kobiety, w tym przypadku są to piersi. Pozycja na pieska to wysoka możliwość uprawiania stosunku w różnych rozwiązaniach z tego względu, że zapewnia na różnego rodzaju eksperymenty oraz także wszelkiego rodzaju modyfikacje. Czasem seks może być niewygodny. Jeśli penis partnera jest zbyt duży partnerka może odczuwać pewien dyskomfort. Pozycja na pieska to na pewno wysoka dominacja mężczyzny. Czasem warto zastanowić się nad jej wadami i zaletami aby tak naprawdę uświadomić sobie to czy ona tak właściwie może być stosowana z korzyścią dla obojgu partnerów.

Pozycja na pieska to tak naprawdę sytuacja kiedy kobieta klęczy albo w wielu wariantach stoi pochylona do przodu a partner jest tuż za nią. Dzięki temu tak naprawdę mężczyzna ma możliwość na penetrację analną ale także waginalną. W tym przypadku to mężczyzna decydować może o tempie i intensywności stosunku. To właśnie od jego aktywności zależeć będzie przebieg z seksu. Pozycja na pieska może zapewniać dodatkowych wrażeń dla mężczyzny. Kobieta może w przypadku takiego rodzaju seksu klęczeć i jednocześnie podpierać swoje ciało o kanapę lub krzesło. Dla niego mogą być niezwykłe doznania wzrokowe jeśli kobieta podniesie jedną nogę do góry. Można powiedzieć, ze ta właśnie pozycja na pieska gwarantować może większe doznania dla mężczyzny aniżeli kobiety. Chociaż tak duża liczba kobiet preferuję ten rodzaj seksu ponieważ może z niej wynikać tak wiele korzyści.

Warto powiedzieć, że pozycja na pieska ma wiele korzyści. Na pewno trzeba powiedzieć, że do ich głównych zalet należeć będzie to, że partner ma swobodę w swoich ruchach rąk. Może dotykać partnerkę w różne części ciała np. piersi. Dla niego mogą to być niezwykłe doznania wzrokowe. Przede wszystkim może on spoglądać na jej idealne pośladki jak w momencie kiedy wchodzi w nią od tyłu. Kobieta może z tej pozycji czerpać dodatkowe korzyści przez to, że odczuwa stymulację najbardziej czułych miejsc.

Pozycja na pieska to nie tylko szereg zalet. W tym momencie należy wspomnieć o jej wadach. Na pewno istnieją i warto je przytoczyć. Przede wszystkim w tej pozycji nie można nawiązywać kontaktu wzrokowego. Dla tych par, którzy cenić mogą wysoko wspólne pocałunki i spojrzenia na siebie jest to bardzo duże utrudnienie. Ze względu na taką dominację mężczyzna, kobieta czasem może czuć się całkowicie podporządkowana. Nie każda partnerka lubi tego typu rozwiązania. W skrajnych przypadkach kobieta może otrzeć swoje kolana i łokcie o dość śliską i szorstką powierzchnię. Tutaj nie trzeba mieć żadnych wątpliwości, że czasem ta pozycja kobiety może być dość niewygodna a także niekomfortowa.

Możesz również polubić…