Jak ją zdobyć, aby była twoja

Każdy mężczyzna po udanej pierwszej randce może liczyć na więcej. Zależy mu na dalszych spotkaniach ze swoją sympatią. Warto jednak zastanowić się jak zdobyć kobietę aby ona nie była nami znudzona a także chciała wyjść z nami na jeszcze jedną kawę lub do kina.

Na samym początku należy zrozumieć na czym polega atrakcyjność w oczach kobiet. Warto po pierwszych spotkaniach ocenić to czy można liczyć na coś więcej niż tylko sama przyjacielska znajomość. Jeśli na spotkaniu kobieta nie jest zainteresowana wami pod względem seksualnym nie warto dalej iść w taki kontakt. W tym przypadku kobieta będzie chciała zdobywać w Tobie swojego przyjaciela. Nie warto w to dalej brnąć, trzeba zerwać kontakt jak najszybciej i zastanowić się jak zdobyć kobietę, która będzie miała w stosunku do nas zupełnie inne zamiary.

Warto pomyśleć o swoim stylu życia. Należy odnaleźć swoją pasję, coś co może nas interesować. Sprawić tak aby własne życie było ciekę, zacząć robić jakieś szalone rzeczy. Zamiast po raz kolejny w piątkowy wieczór przesiadywać w domu grając na konsoli w najnowszą FIFE zdecydować się na coś bardziej ekstremalnego. Warto wybrać się razem ze znajomymi na skok na bungee lub wyjść na tak od dawna planowy flyboard. To może uczynić Ciebie bardziej atrakcyjnym w oczach kobiety.

Jak zdobyć kobietę, która Ci się spodobała. Na pewno warto uruchomić proces zazdrości. W tym przypadku można otaczać się innymi kobietami. Twoja adoratorka w ten sposób zauważy, że jesteś faktycznie interesującym mężczyzną w oczach innych pań. To będzie powodować to, że ona zacznie z nimi rywalizować a twoja atrakcyjność w jej oczach będzie automatycznie wzrastać.

Czasem trzeba dać jej możliwość do tego aby ona mogła zatęsknić. Jak zdobyć kobietę, poprzez umiejętnie niezadzwonienie po pierwszym spotkaniu lub nieodpisanie na sms. Twoja adoratorka po tak cudownej randce sama będzie odczuwać pewną tęsknotę.

Należy stawiać na spontaniczność. Jak zdobyć kobietę i wybrać ciekawe miejsce na randkę. Przede wszystkim warto postawić na oryginalność. Możesz tylko pomyśleć o tym jak duża liczba facetów przed Tobą mogła ją zabierać do kina lub do knajpy. W tym przypadku warto postawić na coś zupełnie innego. Warto czasem zadzwonić do niej w środku nocy i wyjechać z nią nad jezioro. Trzeba być oryginalnym i dać się porwać wodzy fantazji. Jak zdobyć kobietę przez wybór miejsca, po prostu im bardziej szalone tym większe szanse na to, że to ona po kolejnym spotkaniu starać się będzie chciała wznawiać kontakt z Tobą.

Jak zdobyć kobietę na tym pierwszym, drugim i kolejnym spotkaniu. Warto ją przede wszystkim dotykać. Należy na niego postawić. Przede wszystkim to nie może być aż taki nachalny i wulgarny. W tym przypadku ona będzie się do niego przyzwyczajać. Czasem taka bardzo błaha rzecz jak odgarnięcie włosa ,,na niby” będzie powodować to, że ona zacznie nawiązywać z Tobą pozytywną relację pod względem dotyku. Warto proponować już drugie spotkanie nie w sali kinowej ale już u siebie w domu. Trzeba jasno pokazać, że ta relacja to nie tylko zwykła znajomość.

Możesz również polubić…