Jak ją doprowadzić do rozkoszy.

Po seksie z partnerką można usłyszeć wiele razy o tym, że tym razem znowu nam nie wyszło. Nam było dobrze ale jednak nasza kobieta nie była w pełni zadowolona z tego wspólnego stosunku. Warto się zastanowić jakie są najlepsze pozycje w seksie do doprowadzenia jej do ekstazy i orgazmu.

Należy już na samym początku dowiedzieć w których sytuacjach ona może dostawać tak wielkiego uczucia podniecenia. Trzeba przede wszystkim powiedzieć, że jako najlepsze pozycje w seksie do doprowadzenia partnerki do orgazmu to z pewnością ta ,,pozycja na plecach z nogami uniesionymi wysoko”. W tym przypadku kobieta leży biernie na plecach i swoje nogi ma na górze, które są odpowiednio ułożone na barkach mężczyzny. Właśnie w mięśnie pochwy stają się co raz bardziej napięte. To daję możliwość mężczyźni do łatwiejszego dostępu do punktu G. To z pewnością najlepsze pozycje w seksie, które zapewniać będą partnerce niesamowitą przyjemność z wspólnego stosunku.

Na pewno bardzo duża część facetów lubi pozycję na pieska. Z pewnością należy je zaliczać do kategorii najlepsze pozycje w seksie. W tym przypadku jest bardzo duża dominacja ze strony mężczyzny. Właśnie wtedy jest idealna sytuacja do tego mieć ułatwione podejście do stymulacji punktu G a także łechtaczki. Z pewnością można znaleźć więcej zwolenniczek tej pozycji w porównaniu z tymi kobietami, które za nią nie przepadają.

Pozycja, która ze względu na bliskość ciał może być idealne dla kobiety to ta o nazwie koszyk. W tym przypadku partnerka siedzi na partnerze a on cały czas może pieścić jej piersi. Kobieta, która jest na górze cały czas siedzi partnerowi na pasie owijając go swoimi udami. Mężczyzna cały czas trzymać ją będzie za pośladki. Te wszystkie wyżej wymienione to z pewnością najlepsze pozycje w seksie. Jednak to jeszcze nie koniec warto powiedzieć o innych, które mogą zapewniać partnerce wysokie próby do osiągania przyjemności.

Kobieta także może być na górze. Jeśli chodzi o tą sytuację to trzeba postawić na odwrotną pozycje na jeźdźca. W tym momencie kobieta jest cały czas na górze. Plecy parterki skierowane są do twarzy partnera. W tym momencie to wszystko może opóźniać wytrysk a dla kobiety to na pewno będą najlepsze pozycje w seksie ponieważ to do niej należy pełna kontrola w czasie symulacji.

Do jednych lepszych z pozycji dla kobiet, które mogą umożliwiać jej szybsze osiągnięcie rozmiaru należy na pewno zaliczyć ,,ławeczkę”. Dlaczego ona jest tak chętnie wybierana przez wszystkie kobiety. To na pewno duża bliskość ciała. Pozycja polega na tym, że partner siedzi na krześle a partnerka dosiada go plecami w jego kolana. Cały czas może kontrolować ruchy poprzez unoszenie się na palcach a także opuszczanie się cały czas w dół. W tym momencie mężczyzna można zapewniać pełne wrażenie i dodatkowe bodźce poprzez stymulowanie łechtaczki a dodatkowo pieszczoty jędrnych piersi partnerki. Te wszystkie wymienione najlepsze pozycje w seksie mogą zagwarantować to, że kobieta nigdy nie będzie miała dość i to ona będzie chciała dalej przeżywać wspólne chwile uniesień.

Możesz również polubić…