Hiszpańska mucha? Uważaj na podróbki!

Hiszpańska mucha jest jednym z najbardziej znanych produktów, jeśli chodzi o seksualność kobiet na świecie. Ma długą historię stosowania i dużo mistyki wiąże się z tą nazwą, co sprawia, że nawet jeśli produkt po prostu nazywa się hiszpańska mucha i nie jest nią rzeczywiście to jest wciąż popularny. Jednak hiszpańska mucha to jeden z najgorszych produktów wzmacniających libido, dlatego na rynku pojawiają się liczne podróbki, które trzeba omijać.

Jej działanie polega na podrażnienia okolicy narządów płciowych, co rzekomo wywołuje czułość i większą stymulację. Jednak ta sama hiszpańska mucha prowadzi do większego ryzyka infekcji, a nawet czasem wpływa na uszkodzenie wątroby i innych narządów wewnętrznych. To także powoduje swędzenie i pieczenie, a to przecież nie sprzyja temu by mieć ochotę na seks! Z tych powodów, hiszpańska mucha została zakazane w wielu częściach świata.

Ponieważ jest w znacznym stopniu zakazana i niebezpieczne do spożycia to większość produktów, które można zobaczyć online, które twierdzą, że to hiszpańska mucha – to rzeczywiście zupełnie inna mieszanka składników. Kluczowym składnikiem jest zwykle cayenne, ale zazwyczaj jest tajemnicą, co jeszcze może być w produkcie jakim są alternatywne muchy. Jednak zwykle jest to regulowane przez prawo w wielu częściach świata, w tym świecie zachodnim. Jeśli jednak coś nie jest regulowane to tak naprawdę nie wiadomo, co jest w produkcie, którego używasz, a więc można spożywać coś, co jest niebezpieczne dla organizmu. Na początku produkty fałszywe cieszyły się popularnością, ale dzisiaj wiele osób jest już wyczulonych na oszustów, dlatego nie są już tak chętni na podróbki.

Pomimo wielu artykułów, faktów medycznych i ostrzeżeń, wciąż jednak tysiące zdesperowanych kobiet i mężczyzn w celu zwiększenia swojego libido i tego by mieć lepszy seks i silniejsze orgazmy sięga po hiszpańską muchę. Mistyka za nazwą hiszpańska mucha często wystarczy, aby wielu ludzi narażało się na niebezpieczeństwo na rzecz czegoś, co ma historię wspierającą tego wykorzystanie. Jednak historia nie zawsze powinna być wystarczającym argumentem do tego, by mogło to być stosowane, prawda? Więc dlaczego chcesz nadal korzystać z czegoś tylko dlatego, że kiedyś królowie tego używali? Produkt jakim jest hiszpańska mucha nie jest przeznaczony dla wszystkich ludzi, a jeśli już – to tylko oryginalny. Cała reszta do podróbki, które mają zwabić ludzi by ci chcieli wydać pieniądze na coś bezużytecznego, a w najgorszym przypadku, wydawać pieniądze na coś, co może im szkodzić!

Zamiast marnować pieniądze na krzykliwe nazwy, lepiej wykonać badania dokładnie i iść do produktu, który będzie skuteczny, będzie działać szybko, i nie będzie szkodzić organizmowi! To jest jedyna droga, aby wybrać coś na libido rozsądnie bez złych skutków ubocznych. Szukasz czegoś na problemy z podnieceniem seksualnym? Libido może być zwiększone przez ten najlepszy wzmacniacz libido dla kobiet – hiszpańska mucha może pomóc zwiększyć popęd płciowy lub wpłynąć na wzmocnienie libido. Jeśli tylko jest oryginalna!

Możesz również polubić…