Co znaczy twój erotyczny sen

Niedawno miałaś bardzo przyjemny sen – śniło Ci się, że uprawiałaś stosunek z nieznajomym z autobusu, swoim eks lub nawet strażakiem? Z pewnością każdy z nas może miewać erotyczne sny. Warto się dowiedzieć to co oznaczają te najbardziej powszechne.

Poprzedniej nocy miałaś sen, że uprawiasz seks ze swoim byłym chłopakiem? Co on może oznaczać? Czy to będzie sygnał na to, że czujemy jeszcze jakąś chemie do nasze ex? Niezupełnie. Nasza podświadomość nauczyła się tego, że poprzednie czasy i wspólne chwile z byłym chłopakiem były bardzo przyjemne. Może teraz w obecnym związku zaczyna powiewać rutyną i nudą? Seks uprawiany ciągle w tej samej pozycji na misjonarza? To także znak na to, że nastąpiła tęsknota za namiętnym pożądaniem i namiętnością jaką dało się uzyskać w czasie stosunku ze swoim ex np. na pralce czy w jego samochodzie? Druga interpretacja może także dotyczyć tego, ze tutaj ten znak był kompletnym zamknięciem tego rozdziału w naszym życiu. Nie ma obaw przed takim snem – nie robiąc tego w prawdziwym życiu mogą dalej przychodzić tego rodzaju fantazje senne.

Jeśli w twoim śnie pojawił Ci się twój obecny partner to powinnaś ,,skakać z radości”. Jeśli śnisz o tym, że tak naprawdę kochasz się ze swoim facetem to musisz wiedzieć o tym, że to bardzo duży sygnał iż istnieję między wami prawdziwa miłość i to nie tylko w strefie erotycznej. Nie będzie to dotyczyć tylko życia prawdziwego ale również na jawie. Jeśli w twoim śnie pojawiła się jakąś nietypowa pozycja, której dawno nie uprawialiście to oznaczać będzie jasny sygnał do tego, że tak właściwie warto spróbować wcielić ją w życie. Twoja podświadomość może dawać Ci sygnał na to, że tak naprawdę czas się kochać np. w pozycji 69.

W twoim śnie możesz mieć niecodzienną sytuację ponieważ będziesz się kochać ze swoim własnym szefem. Co tak właściwie to może oznaczać skoro Ty tak właściwie go nie lubisz ponieważ ostatnio nie dał Ci urlopu a o podwyżce już możesz dawno zapomnieć? To właśnie przez tą relację, czysto służbową może kierować twoją podświadomość na nieustanny podziw i szacunek. Z tego powodu to także Ty chciałabyś mieć część z jego cech osobowości np. dominowanie i zarządzanie.

Kto by nie miał swojego dobrego znajomego jeszcze za czasów szkolnych – liceum lub podstawówki. Jeśli ostatnio miałaś sen seksualny w którym uprawiałaś stosunek z przyjacielem to może być dla Ciebie sygnałem na to, że Ty dalej masz tęsknotę za tymi wspólnymi szalonymi chwilami, gdzie np. uciekałaś na wagary lub beztrosko żyłaś nie zastanawiając się nad swoją przyszłością? Taki sygnał może być symboliczny i charakteryzować Ciebie jako osobę, która może mieć wspomnienia iż nie jest taka jak dawniej – spontaniczna czy szalona.

Jeśli w twoim erotycznym śnie kochasz się z jakąś znaną osobą np. popularny celebryta lub znany piłkarz to możesz być przekonana o tym, że realizujesz swoje najbardziej skryte fantazje erotyczne o seksie z osobą, która jest dla Ciebie niedostępna ale za tak bardzo pożądana. To przede wszystkim będzie charakteryzować to, że ta osoba najzwyczajniej w świcie nam się podoba i uważamy ją za atrakcyjną.

Co może oznaczać dla Ciebie twój ostatni sen kiedy to niespodziewanie zaczęłaś się kochać w trójkącie? W rzeczywistości jeszcze do takiej rzeczy nie doprowadzałaś. Czy to znaczy, że za parę dni w prawdziwym życiu zaprosisz do wspólnej zabawy swojego znajomego lub znajomą? Niekoniecznie. Podświadomość w taki sposób może dawać Ci sygnał, że tym razem marzy Ci się jakieś urozmaicenie . Nuda i rutyna przez ostatni okres czasu nie wpływała pozytywnie na twoje relację z partnerem – może teraz odnajdziesz jakieś zmiany. Co możesz zrobić? Zdecyduj się na inwestycję typu gadżet erotyczny np. kajdanki.

Możesz również polubić…