Bliskość ciał i namiętność pozycja na łyżeczkę

Z pewnością mogą istnieć pary, który cenią sobie bliskość nie także w życiu codziennym ale również w strefie seksu stawiać chcą na czułość i delikatność. Pozycja na łyżeczkę jest idealna dla partnerów, który swój związek budują na zaufaniu a także chcą cały czas podnosić odkrywanie swoich potrzeb w czasie stosunku. Partner i partnerka w czasie seksu są połączeni ze sobą niesamowitą więzią namiętności. Bez wątpienia pozycja na łyżeczkę to najbardziej rozpoznawalna pozycja seksualna na boku. Na pewno ona nie wymaga od partnerów zbyt dużego wysiłku. Może natomiast za to gwarantować więcej przyjemności i satysfakcji. Wygoda może umożliwiać płynne i wygodne kontrolowanie czasu całego stosunku. Pozycja na łyżeczkę jest jedną z tych, które są zalecane przede wszystkim parom, które spodziewać się mogą dziecka. Dlaczego tak się dzieje. Na pewno ,,łyżeczka” nie wpływa negatywnie na brzuch mamy w ciąży, nie uciska go i taka aktywność seksualna jest w pełni bezpieczna.

Warto zaznaczyć, że szczególnie dobrane pozycje seksualne w łóżku mogą dawać gwarancję udanego stosunku a także zbudowanie silniejszej więzi partnerów. Każda para może wyróżniać inna budowa ciała. Zdarzać się może bardzo często, że to właśnie mężczyzna jest bardzo wysoki a ona jest filigranowego rozmiaru. W tak szczególnych przypadkach należy dobierać najlepsze pozycje do seksu. Pozycja na łyżeczkę to gwarancja sukcesu ponieważ w trakcie uprawiania stosunku może się tym zarówno rozkoszować niska jak i również bardzo wysoki mężczyzna.

Jak ta cała ,,łyżeczka” się przedstawia. W tej pozycji to właśnie partnerka leży na boku a penis wchodzi od tyłu. Kobieta w tym czasu ma głowę z tyłu, nogi ,,kochanków” są lekko podkulone. Partnerka w tym czasie może dociskać na członka aby poczuć to uczucie jeszcze bardziej intensywnie. Pozycja na łyżeczkę w bardzo dużej mierze może przede wszystkim zależeć od partnera. To właśnie on decyduję o tym jak szybko wykonywać ruchy a także o całym przebiegu pieszczot. W tej pozycji nie ma zbyt dużej możliwości do swobodnego manewrowania. Jednak to także może być plusem. Dzięki temu kobieta jak i również mężczyzna mogą się dotykać nawzajem swoimi dłońmi. Kobieta w tym czasie może dotykać swoich intymnych części ciała. W momencie słabości partnera to właśnie partnerka może przejmować inicjatywę. W tym przypadku kobieta cały czas może pokazywać swoje prawdziwe oblicze w seksie.

Pozycja na łyżeczkę dedykowana dla osób, który pragną zbliżenia od tyłu, bardzo bliskiego a także intymnego. W tym przypadku ona jest bardzo przydatna wszystkim partnerom, którzy nie są w stanie urozmaicić sobie seksu podczas urozmaiconych uniesień. To wszystko może się dziać przez wiele czynników. Bardzo często nie są w dostępie właściwie dopasowanego łóżka albo czasem są w posiadaniu małych dzieci. Pozycja na łyżeczkę to jedna z najbardziej cichych pozycji. Zalecana jest w szczególności osobom, którzy mogą spodziewać się swojego potomstwa. Pozycja na łyżeczkę nie jest także zalecana osobom, w których partner ma zbyt dużego członka.

Możesz również polubić…